Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Wpierw Andrzej Duda przestanie być prezydentem, a następnie PiS przestanie rządzić

Powstaje pytanie: po co Pan premier Mateusz Morawiecki prosi o wotum zaufania? W expose mówił Pan o współpracy, a dzisiaj obraża Pan opozycję oraz inteligencję Polek i Polaków, mówiąc, iż Polska jest świetnie zarządzana. Czy jest aż tak źle, że musicie pokazać jedność? Czy jest aż tak źle z prezydentem Andrzejem Dudą, że trzeba go wesprzeć? Czy chcecie przykryć przewały Jacka Sasina oraz Łukasza Szumowskiego?  

Co jeszcze zaproponujecie, aby zwrócić na siebie uwagę? Będą aresztowania? Zamknięcie niezależne media? Czy znów zaczniecie rozdawać pieniądze? Właśnie teraz prezydent zgłasza propozycję świadczenia solidarnościowego, a od miesiąca w Sejmie leży projekt Lewicy o świadczeniu kryzysowym. Propozycje bardzo podobne, z tymże prezydent chce zgłosić to teraz, aby na 2 dni przed wyborami rozdać pieniądze. Gdzie są mieszkania, które obiecaliście Polkom i Polakom? Dlaczego nie zlikwidowaliście śmieciówek? Dlaczego dopuściliście do tego, że w trakcie pandemii rośnie bezrobocie? Dlaczego żywność drożeje? Dlaczego szpitale są niedofinansowane? Dlaczego niszczycie sędziów i Konstytucję? Dlaczego jesteście kłamczuchami? Wrednymi kłamczuchami, które dla władzy są w stanie zgłosić tylko po to, aby przez 3 dni być w mediach i błyszczeć.  

A to wszystko skończy się tak: wpierw Andrzej Duda przestanie być prezydentem, a następnie PiS przestanie rządzić.  

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu
Sejm, 4 kwietnia 2020 r. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem